Розробка сайтів

Ще 15-20 років тому свої сайти були лише у міжнародних корпорацій або у найбільших операторів вітчизняного ринку. Створення сайтів було справою новою і не всім зрозумілою. Хоча, з кожним роком число користувачів інтернетом зростало в сотні разів, і сьогодні ми вже звикли знайомитися з компаніями через інтернет - за допомогою сайту.

Сайт Компанії - це візитна картка, це перше враження, і перші асоціації, які повинні бути приємними і викликати бажання працювати з такою компанією.

Саме тому ми з великою відповідальністю підходимо до завдання створення сайтів. Всі наші Клієнти - абсолютно різні і займаються несхожими видами діяльності, але всі вони хочуть одного - щоб заочне знайомство з ними (через сайт) неодмінно переросло в плідну співпрацю. А це бажання з'явиться у відвідувача тільки тоді, коли він знайде на сайті те, що шукав, коли він буде приємно здивований і якісно проінформований, коли у нього з'явиться стійке переконання, що по той бік монітора - справжні професіонали!

«Green Studio» - це команда професіоналів, які люблять і знають свою справу! Кожен наш Клієнт - це урок і виклик, і ми завжди беремося за найрізноманітніші проекти, доводячи, в першу чергу, собі, що немає межі досконалості!

Створення сайтів - це не тільки творчий процес, але і аналітичний. Тому в розробці концепції сайту беруть участь маркетологи, інтернет-аналітики, креативні дизайнери і, звичайно ж, програмісти. При різних завданнях ми також залучаємо копірайтерів, спеціалістів по контекстній рекламі і менеджерів по роботі з соц.мережами.

Залежно від призначення, сайти можна умовно розділити на:

Вид сайту

Короткий опис

Сайт- візитівка

Унікальний дизайн; 5-7 сторінок (про компанії, контакти, прайс, короткий опис послуг, міні фотогалерея); Адмін. панель для роботи з сайтом і зміни інформації (CMS-content management system).

Стандартний інформаційний сайт

Унікальний дизайн; 15-50 сторінок з описом продукції та / або послуг; фотогалерея; зворотний зв'язок, новини, статті, контакти; Пошук по сайту; Панель адміністрування для роботи з сайтом і зміни інформації (CMS-content management system).

Корпоративний сайт

Унікальний дизайн; від 50-100 сторінок з описом продукції та / або послуг; фотогалерея; зворотний зв'язок, контакти; розділ новин; відгуки; RSS-підписка, пошук по сайту; Панель адміністрування для роботи з сайтом і зміни інформації (CMS-content management system).

Інтернет-магазин

Унікальний дизайн; каталог продукції з фото і детальним описом; зворотний зв'язок, контакти; розділ нових надходжень; акційні пропозиції; блок рекомендованих товарів + блок переглянутих раніше товарів, сторінка з відгуками; кошик; пошук по сайту і будь-який інший функціонал (обговорюється з замовником окремо); Панель адміністрування для роботи з сайтом і зміни інформації (CMS-content management system).

У будь-якому випадку ми ретельно готуємо тех.задания після розмови з клієнтом, де описуємо в деталях всі побажання до дизайну і технічний функціонал. Після цього ми починаємо роботу над проектом.

Переглянути наші роботи »


Блог


Основные моменты, которые следует учитывать при создании сайта

Основные принципы, которыми руководствуется Google для оценки Вашего сайта