Послуги та ціни

Green-Studio - це комплексний підхід щодо створення креативних ідей та впровадження ефективних інструментів для вашого бізнесу.

Розробка сайтів

Основний напрямок нашої діяльності: розробка сайтів з їх подальшим обслуговуванням та просуванням в пошукових мережах.

За роки роботи на ринку інтернет-послуг ми накопичили неабиякий досвід пошукового просування сайтів в ТОП самих різних тематик: від приватного підприємництва до найбільших в країні мережевих підприємств. Яким би не був Ваш ресурс - від сайту візитки до порталу та інтернет-магазину - ми з задоволенням візьмемося зя його реалізацію або просування.

Контекстна реклама

Якщо потрібен миттєвий ефект від нового сайту - можна використовувати контекстну рекламу, яка допоможе вже сьогодні отримати потенційних клієнтів. Ми створили понад сто проектів різного ступеня складності.

Фірмовий стиль. Логотип

Ще одним важливим напрямком - є створення фірмового стилю. Це те, що об'єднує команду і послуги в єдине ціле, робить компанію пізнаваною, формує ставлення клієнтів.

Створення логотипу фірми - це перший крок у створенні бренду. Наші фахівці також допоможуть розробити макети для поліграфії, друковану продукцію, і все те, що підвищує впізнаваність бренду і може використовуватися в Вашому бізнесі.

Написання унікальних текстів (копірайт, рерайт)

Тисячі торгових точок щодня відкриваються по всьому світу, і розташовані вони не в географічному просторі, а в інтернеті. Можна створити дуже оригінальний і ефектний сайт, але лише професійні тексти і якісний контент здатні вивести його на першу позицію пошукових систем. Інакше користувачі просто не побачать, тому що не зможуть відшукати у величезній всесвітній павутині.

Послуги копірайтера є важливим етапом в розробці інтернет сайту, так як без унікальних текстів домогтися якісних результатів не представляється можливим. Тому ми пропонуємо скористатися нашими послугами в написанні професійних текстів і перекладів.

Індивідуальний підхід до кожного замовника і професіоналізм наших співробітників дозволяють нам досягати при вирішенні будь-яких завдань високих результатів. Ми подбаємо про те, щоб в найближчий період часу на безмежних інтернет просторах Ваш бізнес став максимально прибутковим.

Ціни на розробку сайтів

 

Тут ми вказуємо мінімальні орієнтовні ціни на створення сайтів, тому що кожен проект - індивідуальний, а на підсумкову вартість впливає багато чинників: технічний функціонал, побажання клієнта, терміни розробки, наявність або відсутність логотипу, корпоративного стилю та ін. Тому ми завжди обговорюємо кожну окрему роботу індивідуально з Замовником. І лише після ретельного обговорення бажаного функціоналу та дизайну ми називаємо ціну.

Орієнтовні ціни:

  • Сайт-візитка (кілька текстових сторінок, унікальний дизайн, наповнення) від 20 000 грн.
  • Корпоративний сайт (текстові сторінки, рубрикатор, форми зворотного зв'язку, унікальний дизайн) від 25 000 грн.
  • Інтернет-магазин (функціонал "кошик", багатомовність, фільтр по параметрам, форми зворотного зв'язку, конвертор валют, унікальний дизайн і ін.) Від 35 000 грн.

У будь-якому випадку, кожен проект унікальний, тому зателефонуйте нам і давайте обговоримо, що саме треба Вам. Ми впевнені, що зможемо знайти спільну мову.


Блог


Основные моменты, которые следует учитывать при создании сайта

Основные принципы, которыми руководствуется Google для оценки Вашего сайта