Розробка логотипів, банерів. Друкована продукція

Якщо ви тільки починаєте пропонувати свої товари або послуги широкому колу споживачів, вашій молодій компанії знадобиться логотип і фірмовий стиль. Це «ідентифікатори», за допомогою яких користувачі зможуть розрізняти і диференціювати вашу компанію від інших. Логотип створює стійку візуальну емоцію, яка надовго залишається в пам'яті відвідувача, навіть не бачачи або не пам'ятаючи назви компанії. Адже вам не потрібно вимовляти назву ресторану швидкого харчування, якщо показати велику букву «М» жовтого кольору на червоному тлі? Або називати марку авто, якщо показати логотип у вигляді п'яти кілець?

І навіть, якщо у вас немає таких глобальних бізнес-планів, наявність логотипу, слогану, корпоративного кольору та стилю - це невід'ємні атрибути сучасної компанії!

Використовувати ці фірмові елементи можна і потрібно не тільки на сайті, але і на візитках, буклетах, сувенірах, уніформі, зовнішній рекламі та інших візуальних носіях. Чим більше ваша компанія буде «просякнута» фірмовим стилем, тим чіткіше вас будуть відрізняти від конкурентів!

Дизайнери «Green Studio» запропонують вам декілька варіантів логотипу, з огляду на сприйняття цільової аудиторії, існуючі логотипи конкурентів, сучасні тенденції та сферу вашої діяльності. Ми також професійно займаємося розробкою макетів для друку (візитки, брошури, буклети, каталоги), а також для зовнішньої реклами та вивіски.

 


Блог


Основные моменты, которые следует учитывать при создании сайта

Основные принципы, которыми руководствуется Google для оценки Вашего сайта